,,Фізику написано у величній книзі, яку завжди відкрито перед нашими очима"   (Г.Галлілей)        ,,Увесь сенс життя полягає у безперервному завоюванні невідомого, у вічних зусиллях пізнати якомога більше" (Е.Золя)
! Сьогодні     Мені приємно, що Ви завітали!     Бажаю приємного і корисного проведення часу на моєму сайті!

четвер, 15 грудня 2016 р.

Яким має бути профіль вчителя у соціальній мережі?

Повний текст статті: http://infosvit.if.ua/yakym-maje-buty-profil-vchytelya-u-sotsialnij-merezhi/

   Кожна школа повинна потурбуватися про політику електронної безпеки і впровадити її зокрема й для вчителів.  В певних випадках це може стати «яблуком розбрату» , але я завжди посилаюсь на «Стандарти роботи для вчителів» (використовуються в Англії з 2012 року – прим. перекл.) , в яких вказано:
   Вчитель повинен демонструвати високі стандарти особистої і професійної поведінки. Як на мене, це стосується не лише поведінки в реальному житті, але й в соціальних мережах.

10 порад для вашої онлайн-сторінки:

   Ці поради корисні для вчителів, які мають свій блог чи зареєстровані у Twitter, Facebook або будь-якій іншій соціальній мережі.
1.      Захистіть свої приватні сторінки.
2.      Стежте, щоб загальнодоступна сторінка виглядала професійно.
3.          Загальнодоступний чи приватний? Перед тим, як щось опублікувати, запитайте себе «Як би я на це відреагував, якби був татом чи мамою одного з учнів?»
4.      Покажіть своїм учням приклад того, як потрібно поводитися онлайн.
5.          Чітко вказуйте інформацію про себе та свої цілі. Якщо ви хочете ділитися ідеями, матеріалами та інтересами з іншими вчителями, то вкажіть в себе на сторінці: «Я працюю в початковій школі… і тд.».
6.          Ніхто не забороняє вам викладати свої фото, але обирайте їх з розумом.
7.          Захистіть свої паролі (не дозволяйте учням користуватися свої комп’ютером чи мобільними пристроями).
8.          Стежте за своїми «підписниками» та «друзями». Регулярно переглядайте їхні сторінки, адже навіть якщо на вашій сторінці немає нічого такого, на їхніх могло появитись.
9.      Зробіть свої профайли «приватними», щоб їх змогли переглядати лише ваші «друзі» або ті, кому ви надаєте доступ. Таке обмеження стоїть в мене на Instagram, що дозволяє мені особисто схвалювати усіх «підписників».
1          Попросіть друзів та родичів не позначати вас на тому, що може скомпрометувати вас як професіонала. 
Автор статті: Росс МакГіл. 

Немає коментарів:

Дописати коментар